Esu Mindaugas Onaitis – juvelyras. Suprantu, kad vestuvės – gyvenimo šventė, kuri sujungia du žmones. Žiedai – simbolis, kuris įprasmina sprendimą būti kartu. Vestuvinių žiedų gamyba – meniškas ir techniškas darbas, kuriam atiduodu savo mintis ir emocijas. Su klientais aptariu visus niuansus, apimančius estetiką ir praktiškumą.

Mano kuriami darbai – klasikiniai su modernumo prieskoniu, papildomai komponuojama elegancija, kuri grakščiai atrodo ant jaunųjų rankų. Noriu, kad mano klientai galėtų džiaugtis tobulais žiedais, tad viską gaminu nuo idėjos iki rezultato – pats. Ruošiu mišinį, lieju žiedus, valcuoju juos, formuoju. Tai yra rankų darbo dirbiniai, menine išraiška stengiuosi perteikti jaunųjų požiūrį vienas į kitą. Kartu su žiedais dovanoju ir savo energiją, emociją, kuri, tikiuosi, lydės jaunuosius visą laimingą jų gyvenimą.

Gaminu vestuvinius žiedus tik iš aukso, dekoruoju – briliantais. Visi darbai yra prabuojami Lietuvos prabavimo rūmuose

Patirtis

Mokykla:

  • Klaipėdos Vydūno gimnazija

Akademinis išsilavinimas:

  • Talino dailės akademija, Estija. 2006-2011 m.

Darbo patirtis:

  • Juvelyrikos mokykla – galerija „VILNENSIS“, 2011-2013 m.

Parodos:

  • „MEILĖS SPĄSTAI“, Juvelyrikos mokyklos mokinių paroda, 2014.02.14-2015.05.12
  • Restorano „Stikliai“ žiemos sodas: „Burtas mestas“, 2016 m.

Sertifikatai:

  • Dailės ir kompozicijos kursai dailininko, profesoriaus Lino Julijono Jankaus studijoje
  • Praktika dailininko Vytauto Karčiausko dirbtuvėse, 2009 m.
  • Alumnas –  VšĮ juvelyrikos mokykla „Vilnensis“, 2011 m.
× Privatumo nuostatų centras

Lankantis bet kurioje svetainėje gali būti saugojama arba atkuriama informacija apie naršyklę. Dažniausiai tai yra atliekama slapukų forma. Ši informacija gali būti apie jus, jūsų nuostatas ar įrenginį ir yra dažniausiai naudojama tam, kad svetainės veikimas atitiktų jūsų lūkesčius. Informacija tiesiogiai nenustato jūsų tapatybės, tačiau gali suteikti labiau suasmenintos patirties. Mes gerbiame jūsų teisę į privatumą, todėl jūs galite pasirinkti neleisti kai kurių slapukų tipų. Paspauskite skirtingų kategorijų antraštes, kad sužinotumėte daugiau ir pakeistumėte numatytuosius nustatymus. Tačiau kai kurių slapukų tipų blokavimas gali turėti įtakos svetainės naršymo patirčiai ir mūsų teikiamoms paslaugoms. Kai kuriais atvejais iš slapukų gaunamais duomenimis dalijamasi su trečiosiomis šalimis ir jie gali būti laikomi „asmeninės informacijos pardavimu“ pagal Kalifornijos Vartotojų privatumo įstatymą (CCPA). Jūs galite bet kada pasinaudoti savo teise atsisakyti tokio dalijimosi išjungdami slapukus.

Sutikimo nuostatų valdymas