Prietarai apie vestuvinius žiedus

Galima drąsiai sakyti, kad vestuviniai žiedai yra pats stipriausias meilės simbolis, kuris įrodo, kad du žmonės nori būti kartu ir visą gyvenimą leisti drauge. Natūralu, kad daugelis porų labai daug dėmesio skiria smulkmenoms, kurios yra svarbios renkantis žiedus. Juk jie bus dėvimi visą gyvenimą. O kur dar prietarai apie paties žiedo pasirinkimą bei nešiojimą. Sakoma, kad visa tai lemia santuokos ilgaamžiškumą. Tačiau ar tai yra tiesa?

Prietarai XXI amžiuje

Nors laikai keičiasi ir mokslas daugeliui žmonių yra svarbiausia religija, tačiau nemaža dalis vis dar tiki prietarais. Galbūt ne visa širdimi, tačiau bent jau šiek tiek, kadangi tai suteikia ramybę ir tuo pačiu tikėjimą, kad viskas bus gerai.

Turbūt teko girdėti, kad žiedas – tai nemirtingumo simbolis, kadangi jis yra apvalus. O kuomet kalba yra apie būtent vestuvinius žiedus – taip jie įgyja dar daugiau prasmės ir reikšmės, kadangi kalbama apie būtent meilės nemirtingumą. Ratu – tai ciklas, kuris niekada nesibaigia. Kaip ir žmogaus meilė.

Taip pat reikia nepamiršti, kad būtent daug dėmesio sulaukia auksiniai žiedai. Ši medžiaga laikoma gydančia, tad daugeliui atrodo priimtiniausia rinktis vestuvinius žiedus gamintus iš aukso. Tiesa, ne tik geltono. Šiuo metu mėgstami ir balto aukso, rausvo žiedai, tad ne mažiau svarbūs ir pačios poros poreikiai.

Kaip dėvėti žiedą?

Sakoma, kad svarbu ne tik įsigyti, susikurti tokį žiedą, kuris skleistų gerą emociją, tačiau taip pat ir tinkamai jį dėvėti, kadangi tai ne ką mažiau lemia tikėjimą, kad santuoka ir meilė bus ilga. Retas žino, kad vienodi vestuviniai žiedai vyrui bei moteriai buvo pradėti pirkti tik XIX amžiuje. Iki tol dažniausiai buvo skirtingi. Vyrai rinkosi kur kas masyvesnius, dažniausiai su brangiais akmenimis, kadangi taip buvo norima parodyti jų socialinį lygį. Moterims dažniausiai siūlomi kuklesni, kurie simbolizuoja jų drovumą. Žinoma, tai priklausė ir nuo socialinės klasės, tačiau renkantis žiedus, išties, buvo netaupoma.

Nėra griežtų taisyklių, kurios lemia, žiedai bus vienodi ar ne. Tačiau yra etiketas, kuris nusako, kad žiedai turi būti dėvimi ant dešinės rankos antro piršto. Vėlgi, tai nėra taisyklė. Svarbiausia yra patogumas. Juolab, dešiniarankiai gali kasdien atlikti įvairius darbus dėl ko žiedas dėvėsis greičiau.

Svarbiausia, kad Jums būtų patogu dėvėti ir tuo pačiu, kad Jums žiedas patiktų, kadangi tik tokiu atveju jis skleis gerą emociją. Tokią, kokios ir yra tikimasi iš santuokos.

Taip pat skaitykite

Vestuvinių žiedų praba. Kas tai?

Brangiojo metalo papuošalai – visam gyvenimui, tad daugelis renkasi juvelyro paslaugas, kad galėtų džiaugtis tokiu papuošalu, kuris jam iki mažiausių smulkmenų tinka ir patinka. Tad ir...

Skaityti daugiau

Vestuvinių žiedų mados

Kai kurie renkasi tokius vestuvinius žiedus, kurie jiems yra gražiausi, kelia geriausias emocijas. Toks požiūris yra labai geras. Juk žiedai bus dėvimi visą gyvenimą, tad pirmiausia...

Skaityti daugiau

Vestuvinių žiedų priežiūra

Galima drąsiai sakyti, kad vestuviniai žiedai yra pats prasmingiausias meilės simbolis. Natūralu, kad poros dažnai investuoja nemažus pinigus, kad gautų tokius žiedus, kurie jiems iki mažiausių...

Skaityti daugiau
× Privatumo nuostatų centras

Lankantis bet kurioje svetainėje gali būti saugojama arba atkuriama informacija apie naršyklę. Dažniausiai tai yra atliekama slapukų forma. Ši informacija gali būti apie jus, jūsų nuostatas ar įrenginį ir yra dažniausiai naudojama tam, kad svetainės veikimas atitiktų jūsų lūkesčius. Informacija tiesiogiai nenustato jūsų tapatybės, tačiau gali suteikti labiau suasmenintos patirties. Mes gerbiame jūsų teisę į privatumą, todėl jūs galite pasirinkti neleisti kai kurių slapukų tipų. Paspauskite skirtingų kategorijų antraštes, kad sužinotumėte daugiau ir pakeistumėte numatytuosius nustatymus. Tačiau kai kurių slapukų tipų blokavimas gali turėti įtakos svetainės naršymo patirčiai ir mūsų teikiamoms paslaugoms. Kai kuriais atvejais iš slapukų gaunamais duomenimis dalijamasi su trečiosiomis šalimis ir jie gali būti laikomi „asmeninės informacijos pardavimu“ pagal Kalifornijos Vartotojų privatumo įstatymą (CCPA). Jūs galite bet kada pasinaudoti savo teise atsisakyti tokio dalijimosi išjungdami slapukus.

Sutikimo nuostatų valdymas