Vestuvinio žiedo spalva. Kokia Jums patinka labiausiai?

Renkantis vestuvinius žiedus reikia nemažai dėmesio skirti spalvinei gamai, kuri šiuo metu yra labai įvairi. Daugeliui atrodo, kad vestuviniai žiedai turi būti auksiniai, tačiau tai nėra faktas ar taisyklė, kadangi juvelyrai gali pagaminti tokius, kurie Jums labiausiai patinka. O tai ir yra svarbiausia.

Taigi, auksiniai vestuviniai žiedai gali būti labai įvairūs ir juos renkantis reikia skirti dėmesio ne tik spalvai, tačiau ir priežiūrai, nešiojimo dažnumui bei kitiems panašiems faktoriams.

Renkantis aukso spalvą, žinoma, verta įvertinti ir kitus papuošalus, kurie yra dėvimi kasdien. Kadangi daugelis vestuvinius žiedus nešioja taip pat kasdien – kur kas gražiau, kai jie visi spalvine gama harmoningai dera.

Auksiniai žiedai gali būti labai įvairių spalvų ir atspalviai kinta priklausomai nuo to – kokių kitų metalų priemaišos yra naudojamos ir tuo pačiu koks yra jų santykis.

Raudonas auksas dažniausiai laikomas pačiu nepatvariausiu, kadangi jame esančių priemaišų kiekis yra didžiausias. Pastebima, kad baltą dažniausiai renkasi jaunesnio amžiaus poros. Ypač tos, kurios mėgsta sidabro papuošalus, tad nori, kad vestuvinis žiedas derėtų su auskarais, grandinėlėmis bei kitais papuošalais. Geltonas auksas yra klasika, o sakoma, kad klasika niekada neišeina iš mados, tiesa? Juokaujama, kad geltono aukso papuošalai labiausiai tinka tamsesnio gymio žmonėms arba tiems, kurie mėgsta nuolat degintis, kadangi ant tokio kūno blizgaus aukso grožis paprasčiausiai kur kas labiau atsiskleidžia.

Svarbu ne tik estetika, tačiau taip pat ir patvarumas. Jeigu norite, kad žiedas būtų atsparus aplinkos dirgikliams – siūlome rinktis 585 prabos auksą, kadangi jis yra atsparus ir tokiems kasdieniam ritualams, kaip namų priežiūros darbai, kurie dažnai neatsiejami nuo chemikalų.

Ar nusiimti žiedą, kai atliekami buities darbai, kai sportuojama arba maudomasi? Nėra vienos taisyklės. Kiekvienas renkasi pats. Visgi, džiugu, kad šiais laikais meistrai tikrai lengvai naujam gyvenimui prikelia net ir senus, „pavargusius“ žiedus, tad galite juos dėvėti kasdien – atnaujinti, kai bus poreikis, nebus sunku. Galiausiai, juk tai yra meilės simbolis, tad norisi kuo džiaugtis kasdien, taip?

Taip pat tiems, kurie nori žiedus graviruoti, siūlome nepamiršti to, kad geriausiai graviūras išlaiko auksiniai žiedai, kurių praba yra 585.

O tiems, kurie nori unikalumo, siūlome rinktis žiedus, kurie yra komponuojami suliejant raudoną ir baltą auksą. Daugelis sutinka, kad atspalvis yra labai gražus, atrodo solidžiai.

Galiausiai, atsiminkite, kad nėra vienos taisyklės ir tuo pačiu jaunieji gali rinktis žiedus iš skirtingo metalo, skirtingos spalvos aukso. Moterys dažnai linkusios rinktis baltojo arba raudono aukso žiedus, kai vyrai kur kas ištikimesni klasikai ir dažniausiai renkasi geltoną. Jeigu tai Jums labiau patinka – kodėl gi ne. Juk svarbiausia, kad žiedas keltų Jums geriausias emocijas, o etiketas – tikrai ne visada svarbus.

Taip pat skaitykite

Vestuvinių žiedų praba. Kas tai?

Brangiojo metalo papuošalai – visam gyvenimui, tad daugelis renkasi juvelyro paslaugas, kad galėtų džiaugtis tokiu papuošalu, kuris jam iki mažiausių smulkmenų tinka ir patinka. Tad ir...

Skaityti daugiau

Vestuvinių žiedų mados

Kai kurie renkasi tokius vestuvinius žiedus, kurie jiems yra gražiausi, kelia geriausias emocijas. Toks požiūris yra labai geras. Juk žiedai bus dėvimi visą gyvenimą, tad pirmiausia...

Skaityti daugiau

Vestuvinių žiedų priežiūra

Galima drąsiai sakyti, kad vestuviniai žiedai yra pats prasmingiausias meilės simbolis. Natūralu, kad poros dažnai investuoja nemažus pinigus, kad gautų tokius žiedus, kurie jiems iki mažiausių...

Skaityti daugiau
× Privatumo nuostatų centras

Lankantis bet kurioje svetainėje gali būti saugojama arba atkuriama informacija apie naršyklę. Dažniausiai tai yra atliekama slapukų forma. Ši informacija gali būti apie jus, jūsų nuostatas ar įrenginį ir yra dažniausiai naudojama tam, kad svetainės veikimas atitiktų jūsų lūkesčius. Informacija tiesiogiai nenustato jūsų tapatybės, tačiau gali suteikti labiau suasmenintos patirties. Mes gerbiame jūsų teisę į privatumą, todėl jūs galite pasirinkti neleisti kai kurių slapukų tipų. Paspauskite skirtingų kategorijų antraštes, kad sužinotumėte daugiau ir pakeistumėte numatytuosius nustatymus. Tačiau kai kurių slapukų tipų blokavimas gali turėti įtakos svetainės naršymo patirčiai ir mūsų teikiamoms paslaugoms. Kai kuriais atvejais iš slapukų gaunamais duomenimis dalijamasi su trečiosiomis šalimis ir jie gali būti laikomi „asmeninės informacijos pardavimu“ pagal Kalifornijos Vartotojų privatumo įstatymą (CCPA). Jūs galite bet kada pasinaudoti savo teise atsisakyti tokio dalijimosi išjungdami slapukus.

Sutikimo nuostatų valdymas