Vestuvinių žiedų mados

Kai kurie renkasi tokius vestuvinius žiedus, kurie jiems yra gražiausi, kelia geriausias emocijas. Toks požiūris yra labai geras. Juk žiedai bus dėvimi visą gyvenimą, tad pirmiausia jie turi patikti Jums, o tik tada – kitiems, kurie gali daugiau arba mažiau aiktelėti pamatę žiedą, kurį kasdien dėvite.

Visgi, kad ir kokie yra svarbūs asmeniniai poreikiai, tačiau vestuviniai žiedai taip pat gali būti pasirenkami ir pagal tendencijas, madas, kurios tuo metu vyrauja. O kokie yra 2022-ieji?

Viena, didesnė akutė

Šiais metais, tikima ir kitais, dominuoja žiedai, kuriuose derinamas brangusis akmuo. Tendencija – rinktis vieną didesnį akmenį, o ne kelis mažiukus vieną šalia kito, kurie labai ilgai buvo laikomi klasika.

Keli akmenukai, kurie dažniausiai yra mažesni, puikiai tinka tokiu atveju, kai ieškoma patrauklaus žiedo sužadėtuvėms. Jie dažniausiai siejami su moteriškumu, lengvumu, paprastumu. Tuo tarpu vieno akmens žiedas jau yra klasika, o kadangi šiais metais vėl atsigręžiama į tradicijas, natūralu, kad tokie papuošalai tampa pasirenkami vis dažniau.

Žinoma, kai akmuo yra vienas – jis turi būti prabangus. Deimantas, aišku, yra geriausias pasirinkimas. Tiesa, ši taisyklė galioja tik tokiu atveju, kai kalba eina apie moterišką žiedą. Vyrai, kad ir kokie liberalūs yra šiais laikais, vis dar renkasi žiedus be akučių, nebent su graviūromis. Tačiau kur kas platesnius nei nori moterys.

Kelių spalvų auksas

Gal kiek netradicinis sprendimas, kuris šiais metais yra „ant bangos“ – žiedai, kuriuose yra maišomas kelių spalvų auksas ir taip išgaunamas skoningas „margumas“. Lygiai taip pat kinta poreikis pirkti to paties metalo spalvos žiedus vyrui ir moteriai. Kiekvienas renkasi tokį, kuris jam labiausiai patinka ir tai yra puiku. Juk svarbiausia, kad žiedas labiausiai patiktų tam žmogui, kuris jį ir dėvės.

Šiuo metu labai mėgstamas baltas auksas, kuris yra derinamas su rusvu. Tiesa, pastarajam skiriama kur kas mažiau „vietos“, tačiau net ir tokiu atveju – jis matyti. Į auksinius žiedus taip pat yra dedama ir platina.

Vėlgi, tokias opcijas dažniausiai renkasi moterys. Pastebima, kad vyrai kur kas santūresni, dažniausiai renkasi geltono aukso klasiką, kuri niekada neišeina iš mados ir niekada neatsibosta.

Taip pat skaitykite

Vestuvinių žiedų praba. Kas tai?

Brangiojo metalo papuošalai – visam gyvenimui, tad daugelis renkasi juvelyro paslaugas, kad galėtų džiaugtis tokiu papuošalu, kuris jam iki mažiausių smulkmenų tinka ir patinka. Tad ir...

Skaityti daugiau

Vestuvinių žiedų priežiūra

Galima drąsiai sakyti, kad vestuviniai žiedai yra pats prasmingiausias meilės simbolis. Natūralu, kad poros dažnai investuoja nemažus pinigus, kad gautų tokius žiedus, kurie jiems iki mažiausių...

Skaityti daugiau

Vestuvinio žiedo spalva. Kokia Jums patinka labiausiai?

Renkantis vestuvinius žiedus reikia nemažai dėmesio skirti spalvinei gamai, kuri šiuo metu yra labai įvairi. Daugeliui atrodo, kad vestuviniai žiedai turi būti auksiniai, tačiau tai nėra...

Skaityti daugiau
× Privatumo nuostatų centras

Lankantis bet kurioje svetainėje gali būti saugojama arba atkuriama informacija apie naršyklę. Dažniausiai tai yra atliekama slapukų forma. Ši informacija gali būti apie jus, jūsų nuostatas ar įrenginį ir yra dažniausiai naudojama tam, kad svetainės veikimas atitiktų jūsų lūkesčius. Informacija tiesiogiai nenustato jūsų tapatybės, tačiau gali suteikti labiau suasmenintos patirties. Mes gerbiame jūsų teisę į privatumą, todėl jūs galite pasirinkti neleisti kai kurių slapukų tipų. Paspauskite skirtingų kategorijų antraštes, kad sužinotumėte daugiau ir pakeistumėte numatytuosius nustatymus. Tačiau kai kurių slapukų tipų blokavimas gali turėti įtakos svetainės naršymo patirčiai ir mūsų teikiamoms paslaugoms. Kai kuriais atvejais iš slapukų gaunamais duomenimis dalijamasi su trečiosiomis šalimis ir jie gali būti laikomi „asmeninės informacijos pardavimu“ pagal Kalifornijos Vartotojų privatumo įstatymą (CCPA). Jūs galite bet kada pasinaudoti savo teise atsisakyti tokio dalijimosi išjungdami slapukus.

Sutikimo nuostatų valdymas