Vestuvinių žiedų priežiūra

Galima drąsiai sakyti, kad vestuviniai žiedai yra pats prasmingiausias meilės simbolis. Natūralu, kad poros dažnai investuoja nemažus pinigus, kad gautų tokius žiedus, kurie jiems iki mažiausių smulkmenų patinka. Ir tai yra natūralu. Juk vestuviniai žiedai dėvimi visą gyvenimą, daugelio – kasdien.

Visgi, kad ir kokios aukštos prabos žiedas yra – minimalios priežiūros jam reikia. Aptarsime pačius pagrindinius niuansus žemiau.

  • Specialios servetėlės. Bene pats greičiausias būdas paprastam žiedui be akutės suteikti pirminę išvaizdą – įsigyti vienkartines servetėles, kurios yra skirtos žiedo valymui. Tokios specialios servetėlės labai pasitarnauja tuomet, kai žiedas yra graviruotas, tačiau dėl aplinkos teršalų – graviūros jau beveik nesimato. Šio tipo servetėlės ypač tinka paprasčiausiam žiedo pablizginimo sugrąžinimui.
  • Indų ploviklis. Graviūros sugrąžinimui taip pat tinka ir indų ploviklis. Jis pašalina riebalus, kurie kaupiasi smulkmeniškose vietose. Tiesa, naudoti ploviklį galima tik tokiu atveju, kai žiedas yra be akutės.
  • Valymas dantų šepetuku. Minimaliems nešvarumams nuvalyti ir tuo pačiu, vėlgi, graviūros sugrąžinimui – tinka ir dantų šepetukas. Tačiau labai svarbu rinktis tokį, kuris yra su minkštais šereliais. Taip pat su juo valyti sukamaisiais judesiais, tačiau kuo lengviau, stipriai nespaudžiant.
  • Amoniakas. Blizgesio sugrąžinimui galima išbandyti amoniako ir vandens tirpalą santykiu 1:6. Mirkykite iki 10-ies minučių, ne ilgiau.
  • Muiluotas vanduo. Kur kas atsargiau reikia valyti tuos žiedus, kurie su akutėmis. Muiluotas vanduo ir švelni servetėlė tinka tokiu atveju, kai reikia nuvalyti perlus, mėnulio akmenis ir t.t. Svarbiausia yra žiedo su tokiais akmenimis nemirkyti vandenyje. Valykite vos su drėgna šluostele.
  • Verdantis vanduo. Galiausiai, žiedus, kurie su deimantais – galima valyti karštu vandeniu. Paimkite indelį, kuris yra atsparus karščiui, įdėkite žiedą ir užpilkite verdančiu vandeniu. Kai vanduo atvės – žiedą nuvalykite su šluostele, tačiau irgi – negalima per daug spausti, kad nesugadintumėte metalo arba paties akmens.

Taip pat skaitykite

Vestuvinių žiedų praba. Kas tai?

Brangiojo metalo papuošalai – visam gyvenimui, tad daugelis renkasi juvelyro paslaugas, kad galėtų džiaugtis tokiu papuošalu, kuris jam iki mažiausių smulkmenų tinka ir patinka. Tad ir...

Skaityti daugiau

Vestuvinių žiedų mados

Kai kurie renkasi tokius vestuvinius žiedus, kurie jiems yra gražiausi, kelia geriausias emocijas. Toks požiūris yra labai geras. Juk žiedai bus dėvimi visą gyvenimą, tad pirmiausia...

Skaityti daugiau

Vestuvinio žiedo spalva. Kokia Jums patinka labiausiai?

Renkantis vestuvinius žiedus reikia nemažai dėmesio skirti spalvinei gamai, kuri šiuo metu yra labai įvairi. Daugeliui atrodo, kad vestuviniai žiedai turi būti auksiniai, tačiau tai nėra...

Skaityti daugiau
× Privatumo nuostatų centras

Lankantis bet kurioje svetainėje gali būti saugojama arba atkuriama informacija apie naršyklę. Dažniausiai tai yra atliekama slapukų forma. Ši informacija gali būti apie jus, jūsų nuostatas ar įrenginį ir yra dažniausiai naudojama tam, kad svetainės veikimas atitiktų jūsų lūkesčius. Informacija tiesiogiai nenustato jūsų tapatybės, tačiau gali suteikti labiau suasmenintos patirties. Mes gerbiame jūsų teisę į privatumą, todėl jūs galite pasirinkti neleisti kai kurių slapukų tipų. Paspauskite skirtingų kategorijų antraštes, kad sužinotumėte daugiau ir pakeistumėte numatytuosius nustatymus. Tačiau kai kurių slapukų tipų blokavimas gali turėti įtakos svetainės naršymo patirčiai ir mūsų teikiamoms paslaugoms. Kai kuriais atvejais iš slapukų gaunamais duomenimis dalijamasi su trečiosiomis šalimis ir jie gali būti laikomi „asmeninės informacijos pardavimu“ pagal Kalifornijos Vartotojų privatumo įstatymą (CCPA). Jūs galite bet kada pasinaudoti savo teise atsisakyti tokio dalijimosi išjungdami slapukus.

Sutikimo nuostatų valdymas