Vestuvių žiedų priežiūra

Tinkamai pasiruošti vestuvėms – reikia laiko. Tai yra normalu. Juk norisi, kad viskas iki mažiausių smulkmenų būtų apgalvota. Ne ką mažiau dėmesio sulaukia ir vestuviniai žiedai, kurie ilgus šimtmečius yra laikomi meilės simboliu.

Svarbu ne tik rasti tokius, kurie Jums patinka, tartis su juvelyru, kad pagamintų artimiausius Jūsų poreikiams, tačiau ir tinkamai juos prižiūrėti, kad žiedai metų eigoje nebluktų, išliktų tokie pat gražūs, simbolizuotų meilę bėgant dešimtmečiams.

Auksinių vestuvinių žiedų priežiūra

Geltono aukso vestuviniai žiedai – klasika. Tačiau šiuo metu juvelyrai yra labai lankstūs ir prisitaiko prie kiekvieno kliento poreikių, kurie drąsiai prašo žalvario ir kitų nebrangiųjų metalų žiedų.

Visgi, kad ir kiek daug variacijų – auksas yra klasika. Didžiausia auksinių žiedų problema yra ta, kad metų eigoje jie praranda savo blizgesį. Nors geriausia šveitimui nešti žiedą pas juvelyrą, tačiau pabandyti sugrąžinti blizgumą galima ir namuose.

Būdas, kuris nepadarys žiedui jokios žalos – jo plovimas muiluotame vandenyje. Plovimo metu reikia naudoti minkštą kempinėlę arba tinka ir dantų šepetukas (tačiau šereliai taip pat turi būti trumpi ir minkšti). Baigus švelnų šveitimą – žiedą reikia nuplauti po šiltu vandeniu, tekančio vandens srove.

Taip pat auksiniai žiedai gali pasidengti tamsiomis dėmėmis. Jos dažniausiai atsiranda tuomet, kai žiedas ilgą laiką būna drėgnoje patalpoje. Badykite dėmes pašalinti su gabalėliu zomšo. Trinkite, tačiau irgi – labai lėtais ir švelniais judesiais, kad nesubraižytumėte metalo.

Sidabriniai vestuviniai žiedai

Nors šio metalo žiedai skirti vestuvėms pasirenkami rečiau, tačiau taip pat – juvelyrai juos tikrai gamina. Tai labai geras pasirinkimas tiems, kurių biudžetas yra ribotas.

Kaip ir auksiniai, taip ir sidabriniai vestuviniai žiedai, gali prarasti savo blizgesį. Jį susigrąžinti galima:

  1. Nuplovus skystu muilu.
  2. Laikant tirpale, kurio sudėtis: virintas vanduo  (ketvirtadalis stiklinės) + 10 gramų sodos.
  3. Tirpale nuplautą žiedą reikia mirkyti bent  jau 10 minučių.
  4. Baigus mirkymą – nuvalyti su sausa šluoste.

Po visko sidabras turėtų blizgėti. Kai kurie blizgesiui sugrąžinti siūlo dantų pastą. Tačiau atsargiai – ji gali subraižyti žiedą.

Taip pat šio metalo vestuviniai žiedai gali irgi pajuoduoti. Dėmėms šalinti siūlome juos valyti su flaneliniu skudurėliu. Taip pat, kai dėmės labai „intensyvios“ – galima naudoti sodą.

Vestuviniai žiedai su brangakmeniais

Galiausiai, bene lepiausi yra tie žiedai, kurie puošti brangiojo metalo akmenukais. Jų priežiūrai visada siūlome kreiptis į specialistą, kadangi galima ne tik kad neišvalyti dėmelių arba nesugrąžinti blizgesio, tačiau ir sugadinti žiedą, ypač akmenį, dar labiau.

Visgi, jeigu labai norite išbandyti akmens blizginimą namuose – tam tinka amoniako ir vandens tirpalas, santykiu 3:1. Nuvalius lengvais judesiais – reikia žiedą nuplauti po šiltu vandeniu ir labai kruopščiai jį nusausinti.

Taip pat skaitykite

Vestuvinių žiedų praba. Kas tai?

Brangiojo metalo papuošalai – visam gyvenimui, tad daugelis renkasi juvelyro paslaugas, kad galėtų džiaugtis tokiu papuošalu, kuris jam iki mažiausių smulkmenų tinka ir patinka. Tad ir...

Skaityti daugiau

Vestuvinių žiedų mados

Kai kurie renkasi tokius vestuvinius žiedus, kurie jiems yra gražiausi, kelia geriausias emocijas. Toks požiūris yra labai geras. Juk žiedai bus dėvimi visą gyvenimą, tad pirmiausia...

Skaityti daugiau

Vestuvinių žiedų priežiūra

Galima drąsiai sakyti, kad vestuviniai žiedai yra pats prasmingiausias meilės simbolis. Natūralu, kad poros dažnai investuoja nemažus pinigus, kad gautų tokius žiedus, kurie jiems iki mažiausių...

Skaityti daugiau
× Privatumo nuostatų centras

Lankantis bet kurioje svetainėje gali būti saugojama arba atkuriama informacija apie naršyklę. Dažniausiai tai yra atliekama slapukų forma. Ši informacija gali būti apie jus, jūsų nuostatas ar įrenginį ir yra dažniausiai naudojama tam, kad svetainės veikimas atitiktų jūsų lūkesčius. Informacija tiesiogiai nenustato jūsų tapatybės, tačiau gali suteikti labiau suasmenintos patirties. Mes gerbiame jūsų teisę į privatumą, todėl jūs galite pasirinkti neleisti kai kurių slapukų tipų. Paspauskite skirtingų kategorijų antraštes, kad sužinotumėte daugiau ir pakeistumėte numatytuosius nustatymus. Tačiau kai kurių slapukų tipų blokavimas gali turėti įtakos svetainės naršymo patirčiai ir mūsų teikiamoms paslaugoms. Kai kuriais atvejais iš slapukų gaunamais duomenimis dalijamasi su trečiosiomis šalimis ir jie gali būti laikomi „asmeninės informacijos pardavimu“ pagal Kalifornijos Vartotojų privatumo įstatymą (CCPA). Jūs galite bet kada pasinaudoti savo teise atsisakyti tokio dalijimosi išjungdami slapukus.

Sutikimo nuostatų valdymas